2013.12.16

Płyta GRAMY 2

Z wielką przyjemnością informujemy o ukazaniu się płyty GRAMY 2 - kontynuacji wydawnictwa z 2012 roku.  Dostępna ona będzie podczas wydarzeń organizowanych przez Coolturalną Piwnicę.

Słowo od wydawcy:

Płyta, którą oddajemy do Państwa rąk, to kontynuacja wydawnictwa GRAMY, które ukazało się niemal dokładnie rok temu. W Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków zakładaliśmy już wcześniej, że wydana w 2012 roku płyta będzie miała swoją kontynuację. Niezwykle serdeczne przyjęcie i popularność wśród słuchaczy pierwszego krążka utwierdziły nas w tym przekonaniu. Cel pozostaje wciąż ten sam - promowanie talentów muzycznych ze Sławkowa, ludzi pełnych pasji i zapału do tworzenia cudownej harmonii dźwięków. Muzyka na płycie GRAMY II jest niezwykle różnorodna. I właśnie to zróżnicowanie jest jednym z najważniejszych jej wyróżników. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie tu cząstkę siebie.

Wydawnictwo powstało w ramach zadania publicznego w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn.: „Promocja zasobów kulturalnych i dziedzictwa narodowego Powiatu Będzińskiego" przy dofinansowaniu ze środków budżetu Powiatu Będzińskiego.

Ogromnie chcielibyśmy, by i ta płyta została przez Państwa przyjęta z życzliwością. Nie zapominajmy o tym, że muzyka to niezastąpiony balsam dla duszy...

Więcej informacji o naszym wydawnictwie GRAMY 2
oraz zaproszonych artystach znajdziecie Państwo na specjalnej stronie