2014.05.06

III SŁAWkowska Impreza Na Orientację SŁAW-INO 2014 już w sobotę!

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków serdecznie zaprasza na wiosenną edycję marszów po leśnych ścieżkach Sławkowa z mapą i kompasem!

Już w najbliższą sobotę, 10 maja o godzinie 9:00 każdy chętny będzie mógł wyruszyć jedną z czterech przygotowanych przez organizatorów tras.

Biuro zawodów uruchomione zostanie o 8:30 na terenie powiatowego Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Sławkowie (ul. Niwa 45). Zapisy przyjmowane będą do godziny 9:00. Dla zainteresowanych przewidziano krótkie szkolenie techniczne. Dla uczestników przygotowany będzie również turystyczny poczęstunek.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród około godziny 13:30.

Impreza organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków, przy współpracy z Hufcem ZHP Dąbrowa Górnicza im. hm. Stefana Piotrowskiego oraz powiatowym Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Sławkowie. III Sławkowskie Marsze na Orientację objęte są programem „Sportowy Powiat".

SZCZEGÓŁY: www.ino.stowarzyszenie-slawkow.pl